توقف تبلیغات چه نتیجه ای دارد ؟

توقف تبلیغات

به نظر می‌رسد توقف تبلیغات می‌تواند به اقتصاد شرکت کمک کند و می‌تواند تصمیمی وسوسه انگیز برای مدیران یک شرکت به حساب بیاید. اما از عواقب توقف تبلیغات خبر ندارند زیرا با توقف تبلیغات سعی در کاهش هزینه‌های خود دارند.
اکثر مردم بر این باور هستند که هزینه‌ برای تبلیغ برند خود کم سود و بی معنی است. اما باید گفت که این نوع طرز تفکر کاملا اشتباه است. به طور کلی تبلیغات موثر بر ضمیر ناخودآگاه مخاطب اثر می‌گذارد.
همین تاثیرات آرام و غیر مستقیم می‌تواند بعد از مدتی تاثیر گذار باشد و یک فروشگاه یا برندی را به سود‌دهی برساند. تبلیغات را می‌توان به عنوان بازوی اصلی فروش و توسعه بازار دانست.
بسیاری از مدیران تبلیغات خود را متوقف می‌کنند و می‌گویند ما مشتری‌های ثابت خودمان را داریم . اگر شرکت، تبلیغات را قطع کند و تا مدتی فروش در همان سطح پیشین باقی بماند، ولی چیزی که از چشم این مدیران پنهان مانده این است که توقف تبلیغات مانند بیماری آرام آرام نتیجه نهایی خود را آشکار می‌کند.
توقف در تبلیغات منجر می‌شود تا مشتریان و مخاطبین رفته رفته برند خود را فراموش کنند .
زیرا با فضای تبلیغاتی گسترده‌ای در سطح محیط یا فضای مجازی رو به رو هستند و با محصولات و برند جدید با کیفیت خوب مواجه می‌شوند و انتخاب خود را تغییر می‌دهند.

کسی که بخاطر صرفه جویی در هزینه ها، تبلیغات را متوقف میکند. مانند کسی است که برای صرفه جویی در وقت ساعتش را متوقف کند. ( هنری فورد )

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *