۱۰ راه افزایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما

رشد بازدید سایت

امروز در طراحی سایت هما در خصوص نکات و راه روش هایی برای افزایش بازدیدکنندگان وب سایت شما گفته میشود.

۱-وب سایت رو برای گوگل بهینه کنید :

تقریبا میشه گفت که همه از این نکته اگاهی دارند ولی باز هم خیلی ها نسبت به آن بی اهمیت اند و سعی میکنند با هزینه ای کمتر سئو در طراحی سایت را به نوعی انجام ندهند. استفاده از قالب های آماده و به طور کلی کاهش هزینه های طراحی سایت ، باعث کاهش بازدیدکنندگان و در نتیحه  درصد موفقیت شما میشود.

گوگل حدود ۷۰ درصد بازار موتور های جست و جو و بازدیدکنندگان  رو در اختیار داره و اگر سئو رو با پشتکار و نکاتی که در جلسات با تیم ما گفته میشه انجام بدید حتما در این نکته موفق خواهید شد.

۲: چرا فقط گوکل ! یاهو و بینگ یادتون نره :

خیلی ها وقتی وب سایت رو تحویل میگیرن فقط ان را به گوگل معرفی میکنند و اصلا به معرفی سایت به یاهو و بینگ فکر هم نمیکنند. طبق یک آمار در ایالات متحده ( که البته خانه ی بینگ هم هست ) ترافیک وارده شده از بینگ ¼ گوگل بوده

در کشور ما مطمئنا این آمار کمتر خواهد بود ولی نکته ای که من میخوام بگم اینه چرا وقتی زحمتی آنچنانی نداره این کارو نمیکنید ؟

۳: اضافه کردن وبسایت به chrome web store :

این روش یک روش بسیار ساده برای افزایش چشمگیر بازدیدکنندگان  و ترافیکه که حتی خیلی از وب مستر ها از اون اطلاعاتی ندارند. البته برا ما تحریمه L

۴:رسپانسیو فراموش نشود :

در حال حاضر ترافیک بازدیدکنندگان  وبسایت ها در تلفن های هوشمند و تبلت ها هر روز در حال افزایش است  به طوی که توجه نکردن به موضوع رسپانسیو تقریبا غیر ممکن است. پس به هیچ عنوان رسپانسیو بودن سایت رو با بی توجهی رد نکنید . در حال حاضر ۴۰ درصد کاربران با گوشی ها همرا وارد اینتر نتی میشوند و بهزودی درصد آنها از استفاده کنندگان کامپیوتر های شخصی پیشی خواهد گرفت.

۵ : پس از راه اندازی و طراحی وبسایت و موفقیت آن app  فراموش نشود :

آیا میدانستید روزانه ۱۵ میلیون نفر به جمع کاربران اندروید اضافه میشوند ! خوب همین یک نکته کافیه تا فکر اپلیکیشن موبایل رو به برنامه هاتون وارد کنید. الیته نباید تو این کار عجله کنید بهتر است  پس از راه اندازی وبسایت و جذب تعداد کافی کاربر ، اپلیکیشن ها رو تو برنامتون قرار بدید.

عجله در این کار و به طور کلی در کسب و کار مجاری باعث موفقیت نمیشود ! حتی اگر هزینه بیشتری بکنید.

۶- پس از انتشار app  ، انرا معروف کنید ! 

وقتی که طراحی سایت شما به تعداد مشخصی بازدید کننده رسید و پیاده سازی یک اپلیکیشن موبال رو آغاز کردید ، کارتون تموم نمیشه.

بهترئه که app خودتون رو توی وبسایت ها بزرگ ، و پلتفرم های عرضه مثله بازار خودمون یا حتی google قرار بدید.

۷- به وبسایت ها لینک بشید :

خیلی ها فکر میکنند که خاصیت لینک شدن به سایر وبسایت تو همون لینکه ، در حالی که فقط اون ترافیک بازدیدکنندگان که به وبسایت شما وارد میشوند باعث افزایش رتبه و در نتیجه بالا رفتن سئو شما میشوند.

وبسایت های همرده و بزرگ تو زمینه های کاری خودتون رو پیدا کنید ، ان ها را در شبکه های اجتماعی دنبال کرده و سعی کنید با مدیران انها ارتباط برقرار کنید. این کار اسان نخواهد بود ولی برای موفقیت باید سختی بکشید.

۸- محتوای جدید و تازه عرضه کنید :

“محتوا را تازه و مربوط به کارتان نگه دارید ” این جمله ی گوگل در خصوص اهمیت بالای محتوا گذاری در وبسایت شماست. البته محتوا باید تولید بشه نه کپی

یک برنامه مشخص برای عرضه ی محتوای خود بچینید و پس از آن، آن ها را سر ساعت عرضه کنید.

۹- شبکه های مجازی را جدی بگیرید:

شبکه های مجازی هرروز ، از روزه گذشته محبوب تر و معروف تر میشوند و اگر شما استراتژِی مشخصی برای جا باز کردن ور این شبکه های نداشته باشید حتما شکست خواهید خورد.

۱۰- پس از قدرمتند شدن در شبکه های اجماعی از ان ها هم ترافیک بگیرید :

پس از این تو شبکه های اجتماعی کسی شدید ! شروع به دریافت ترافیک از اونها بکنید. مثله کاری که دیجی کالا ، اپارات و حتی وبسایت های کوچیکتر انجام میدهند.

یکسری امتیازات ویژه برای کسانی که از شبکه های اجتماعی واد وب سایت شما میشوند بگذارید ، مثله قرعه کشی یا ….

به طور کلی باز هم میشه به این لیست موضوع اضافه کرد ولی مسئله کلی مشخصه ، مشتری های احتمالی خود را بشناسید ، بدانی انها به چه وبسایت هایی میروند ، در چه شبکه ها و کانال هایی عضو هستند . کارتان را از آنجا شروع کنید.

One comment on “۱۰ راه افزایش تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *